KONST / Litografier / Offset tryck 11587193
nr 1158 7193
Marion Belin
(f. 1933), Sverige
Offset tryck, Marion Belin (f. 1933), Signerad, 130/200, motivet: 15x10
Marion Belin, svensk bildkonstnär född 1933 i Vänersborg.
Utrop:
500 kr
Såld:
350 kr
måndag 29 januari 2018
kl 19:07:03
200 kr
250 kr (Budbetjänt)
300 kr